Antistatik Sabo Atkılı Modeller

Antistatik Sabo Terlik Atkılı Modeller

Antistatik Sabo Terlik – Otoklavlanabilir ameliyathane terlikleri (Temiz Oda Terlikleri)


Antistatik Sabo Terlik Özellikleri

Üretimini yaptığımız FALCON marka ameliyathane terlikleri alanında bir çok referans doğrultusunda Türkiye’ de ilk kez atkılı ürünleri üretmeye başlamıştır.

Ayrıca 11 farklı renk üretimiyle en zengin renk seçeneğine sahip markası konumundadır.

Ürünlerimiz tüm yüzeyinde gerçek antistatik değerine sahiptir.

35-36,37-38,39-40,41-42,43-44,45-46 numaralarında imalat yapılmaktadır.

Antistatik ameliyathane terlik şartnamemiz için şartname bölümünü inceleyiniz.

Atkılı modeli ile sektöre yenilik getiren Falcon antistatik terlikler yeşil, açık mavi, beyaz, kırmızı, lacivert, lila, pembe, sarı, saks mavi, siyah, turuncu renklerinde üretim yapılmaktadır.

134 derece de otoklavlanabilir. Yıkanabilir. Tüm yüzeyin de antistatik değerler mevcuttur. Antibakteriyeldir. Ortopediktir. CE ve ISO 13485 kalite sertifikaları mevcuttur. Bir çok hastanelerin ihale şartnamelerinde aranılan ilk marka konumun da FALCON ameliyathane terlikleri birçok ihtiyacı karşılamaktadır. Ekinoks havalandırma delikleri ile kolayca sıvılar terlik içerisine girişi engellenmiştir. Yüksek esneme ve kırılma dayanıklılığına sahiptir. Ayrıca ayarlanabilir güvenlik atkısı sayesinde de güvenle kullanım için dizayn edilmiştir.


Atkılı Antistatik Ameliyathane Terlik Modelleri    

           AATA – Yeşil                                                       AATA – Siyah                                         AATA – Saks Mavi

Antistatik-ameliyathane-terlik                   ameliyathane-terlik-siyah                  antistatik-terlikler

            AATA – Sarı                                                        AATA – Pembe                                        AATA – Lila

cerrahi-terlik-sari                    ameliyathane-terlikleri-pembe                otoklavlanabilir-terlik

           AATA – Lacivert                                                 AATA – Kırmızı                                               AATA – Beyaz

lacivert_atkılı_                      Atkili-antistatik-terlik                temiz-oda-terlikleri

           AATA – Açık Mavi                                               AATA – Turuncu

 

antistatik-terlik-mavi-renk                         turuncu-antistatik-terlik


Antistatik Sabo Terlik Kullanım Önemi

Antistatik malzemeler statik elektriği oluşturmayan ve bundan dolayı oluşacak patlama riski nedeni ile zarar görülmesini önleyebilmek için kullanılan malzemelerdir. Binlerce volt yüklenen insanlar farkına varmadan patlayıcı ortamda patlamaya yol açabilir ve ciddi zararlara sebebiyet olabilir.

Statik elektrik elektronik aletlere de zarar verebilir. Bir elektronik aletin imalatından, nakliyesine, paketlenmesinden, depolanmasına, çalıştırılmasında yada tamir devam ederken elektronik aletleri korumak maksadıyla antistatik tedbirlerin alınması gerekmektedir. Yapılan araştırmalarda nemli ortamların statik enerji oluşumunu önemli ölçüde azalttığı saptanmış, ortamı nemli kılmak için ionizer cihazları kullanılmıştır, ancak bu defada elektronik malzemeler kısmen korunurken insanlarda astım, bronşit gibi solunum yolu ve kalp hastalıklarına rastlanmıştır. Bu nedenle daha başka tedbirler düşünülmüş ve antistatik malzemeler kullanım için icat edilmişlerdir. Antistatik malzemeler hızlı deşarj=boşalma sağlamamalı, belli bir yüzey direnci olmalı ve aynı zamanda elektrostatik yükün boşaltılmasını  sağlayarak dereceli olarak iletim ortamı sağlamalıdır.

Falcon antistatik sabo terlikleri antistatik değerleri konusunda ciddi çalışmalar yapmış ve sözde değil özde antistatik terlik sloganı ile üretimlerini devam ettirmektedir. Aşağıdaki şemada antistatik sabo terlik ürünlerimizdeki antistatik oranını görebilirsiniz.

Antistatik Terlik Oran

Antistatik Terlik Oran


Antistatik Sabo Terlik Detaylı Açıklama

Antistatik sabo terlik iç ürün görsellerini aşağıdaki resim yardımı ile inceleyebilirsiniz.

Antistatik Terlik

Antistatik Terlik Ozellikleri


Antistatik sabo terlik sipariş ve fiyatları

Antistatik ameliyathane terlik siparişleriniz için online satınalma sayfamızı inceleyiniz.

 


 

Comments are closed.